prethodna
Agencija Eurorent
Agencija Eurorent
sledeća
Centar Agencija
Centar Agencija

NS-Group Nekretnine d.o.o. Novi Sad

NS-Group Nekretnine d.o.o. Novi Sad

Pošaljite upit

NS-Group Nekretnine d.o.o. Novi Sad je preduzeće koje u svom skopu ima 11 poslovnih jedinica na više različitih lokacija u Novom Sadu.

Naše agencije u Novom Sadu:

1. Grad nekretnine
Bulevar oslobodjenja 91
021/66-13-357
021/66-21-967
grad@ns-group.rs

2. City nekretnine
Šafarkova 1
021/66-13-213
021/66-22-127
city@ns-group.rs

3. 021 nekretnine
Maksima Gorkog 6
021/525-591
021/529-273
021@ns-group.rs

4. Info nekretnine
Jevrejska 35
021/526-633
021/526-554
info@ns-group.rs

5. Royal nekretnine
Jevrejska 17
021/425-112
021/425-152
royal@ns-group.rs

6. Bulevar nekretnine
Bul. oslobodjenja 107
021/458-665
021/458-377
bulevar@ns-group.rs

7. Office nekretnine
Železnička 26
021/654-65-00
021/654-67-00
office@ns-group.rs

8. Halo nekretnine
Futoška 6
021/452-800
021/452-900
halo@ns-group.rs

9. Klub nekretnine
Maksima Gorkog 2c
021/544-624
021/544-642
klub@ns-group.rs

10. Eho nekretnine
Jevrejska 32
021/544-684
021/544-694
eho@ns-group.rs

11. Spens nekretnine
Sutjeska 2, JP SPC Vojvodina
021/622- 0001
021/622- 0002

spens@ns-group.rs

  • Statistika:
  • Datum upisa: 22.04.2016
  • Datum ažuriranja: 29.03.2017